Çocuk Müzikalleri Metrogarden’da başlıyor

0
Müzikli Çocuk Tiyatrosu Metrogarden’da başlıyor

Metrogarden AVM, minik misafirleri için çocuk müzikallerine ev sahipliği yapacak. Eylül ayından itibaren başlayacak oyunlar Ekim ayının sonuna kadar her cumartesi 15.00 – 15.45 ve 17.00 – 17.45 saatleri arasında ücretsiz sahnelenecek. 7 Eylül’de Çalışkan Karıncalar adlı oyunla başlayacak müzikaller Mavi Şehir, Pinokyo ve Sevimli Pandalar’la devam edecek.

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM,çocuk müzikalleri ile çocuklar için keyifli ve öğretici bir yolculuğun kapılarını aralıyor. Eylül ayı itibarıyla başlayacak müzikaller Ekim ayının sonuna kadar her cumartesi 15.00 – 15.45 ve 17.00 – 17.45 saatleri arasında Metrogarden AVM’nin zemin katında ücretsiz sahnelenecek. 7 Eylül’de Çalışkan Karıncalar adlı oyunla başlayacak müzikal programı, 14 Eylül’de Mavi Şehir, 21 Eylül’de Pinokyo, 28 Eylül’de ise Sevimli Panda oyunlarıyla devam edecek.

Çocuk müzikalleri, çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayacak ipuçları verirken aynı zamanda hayal dünyalarının sınırsızlığını keşfedecekleri eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak. Çocuklar okuduğu ya da dinlediği hikayelerdeki karakterler hakkında yorum ve çıkarımlar yaparak dürüst ve çalışkan olmayı, sevginin ve dostluğun önemini öğrenecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz