Ninja Kaplumbağalar Leonardo ve Raphael CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde

0

Ninja Kaplumbağalar Leonardo ve Raphael CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde

anne-sinin-melegi-com-Carrefoursa-Umraniye-ninja-kaplumbagalar-teenage-mutant-ninja-turtles-ucretsiz-oyunlari-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

CarrefourSa Ümraniye Alışveriş Merkezi, sömestr etkinlikleri kapsamında sevilen kahramanlar Leonardo ve Raphael’i çocuklarla buluşturmaya hazırlanıyor. Tüm çocukların ücretsiz katılabilecekleri etkinlik 8-9 Şubat tarihleri arasında CarrefourSa Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde.

Ünlü Ninja Karavan’ının yer alacağı etkinlikte çocuklar; “Ninja Olmak” için workshopa katılacak, Leonardo ve Raphael ile tanışacak ve fotoğraf çektirebilecekler. Fotoğrafların anında hediye edildiği etkinlikte çocuklar ninja olmanın keyfini yaşayacaklar.  Etkinlikte dağıtılacak göz bantları da Ninja Kaplumbağalar’dan onlara hediye.

Ailece kaliteli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde; Türkiye pazarına ilk kez CarrefourSA Ümraniye AVM ile giriş yapan; mobilya, dekorasyon, elektronik, beyaz eşya ve tasarım ürünleriyle  4.350  metrekarede Conforama hizmet veriyor. 4 bin 300 metrekarelik eğlence merkezi ve bowling salonu ile Crocus Park ve 1.500 m²’lik çocuk oyun alanıyla Joker Maxitoys çocuklara eğlenceli bir dünyanın kapılarını açıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz