fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Ücretsiz Etkinlikler Arı Maya muhteşem sahne şovuyla Trump AVM’de!

Arı Maya muhteşem sahne şovuyla Trump AVM’de!

0
Arı Maya muhteşem sahne şovuyla Trump AVM’de!

Arı Maya muhteşem sahne şovuyla Trump AVM’de!

Çocukların çok sevdiği çizgi karakter Ayı Maya, yeni eğitim & öğretim yılının başlangıcında hem sinema salonlarında hem de Trump AVM sahnesinde çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor!

Arı Maya, 15-16 ve 22-23 Eylül tarihlerinde muhteşem sahne şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde olacak.Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğe katılan her çocuğa Arı Maya posteri de hediye edilecek.

Yaz tatili bitti, okullar açılıyor. Trump Alışveriş Merkezi yeni eğitim & öğretim yılının başlangıcında çocukları Arı Maya ile buluşturuyor. 15-16 ve 22-23 Eylül tarihlerinde Trump AVM sahnesinde gösteri sahneleyecek olan Arı Maya, ayrıca eş zamanlı sinema salonlarında da gösterimde… Arı Maya ve arkadaşları çocuk katı Trumpland’in turuncu meydanında kurulacak özel sahnede özel şov gerçekleştirecek.

15-16 ve 22-23 Eylül tarihlerinde 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde gerçekleşecek şovda tüm çocuklar, unutulmaz çizgi kahramanlar ile birlikte çok eğlenecek, hafta sonunun tadını çıkaracak ve yeni eğitim dönemine enerji depolayacak. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Arı Maya ve arkadaşları ile eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca etkinliğe katılan her çocuğa Arı Maya posteri hediye edilecek.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz