fbpx
Ana Sayfa Bebek/Çocuk Eğitimi Bebek Çocuk Kitapları Türkiye’nin bankası İş Bankası’ndan çocuklarımıza karne hediyesi

Türkiye’nin bankası İş Bankası’ndan çocuklarımıza karne hediyesi

İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi olan “Siyah İnci”, Anna Sewell tarafından 1878 yılında kaleme alınmış bir dünya klasiği...

0
Türkiye'nin bankası İş Bankası'ndan çocuklarımıza karne hediyesi

İş Bankası’ndan çocuklarımıza karne hediyesi

İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi olan “Siyah İnci”, Anna Sewell tarafından 1878 yılında kaleme alınmış bir dünya klasiği… Benim küçük kızımın bayıldığı ve başucu olan Siyah İnci kitabının tüm çocuklarımızı etkileyeceğini düşünüyorum. İş Bankası Kültür yayınlarında kitabın resimli versiyonunu da edinmenizi öneririm. Çok güzel bir öykü. Vera atlara bayılıyor ve okuma yazmayı öğrenene kadar kitabı biz okuduk, o da resimlerine baktı. Bu sene artık sık sık okuyup, yatağında başucundan ayırmıyor.

Çocuklarımız, keyifle okuyacakları bu kitap ile hem bir atın gözünden maceralarına eşlik edecek hem de insanlara ve hayvanlara karşı gösterdiğimiz sevgi ve şefkatin önemini, iyilik yapmanın, yardımseverliğin ve sabrın değerini hissedecekler.

Kitaplar yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk eğitim evlerine de dağıtılacak

Her yıl olduğu gibi bu yıl da karnelerini alan tüm çocuklara kitaplarının İş Bankası şubelerinden verilecek. Ayrıca yatılı bölge okulları, sevgi evleri, çocuk ve gençlik kapalı cezaevleri ile çocuk eğitim evlerinde kalan çocuklara da kitap armağan edilecek. İş Bankası ayrıca görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırdıkları kitapları okullarına gönderecekler.

İş Bankası’nı bir kere daha tebrik eder, tüm çocuklarımız adına teşekkür ederiz.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz