Anadolujet Çocuk Tiyatrosu Cumhuriyet Bayramı’nda perdelerini açıyor

0

Anadolujet Çocuk Tiyatrosu Cumhuriyet Bayramı’nda perdelerini açıyor

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun, şimdiye kadar 35 bini aşkın ilkokul öğrencisiyle buluşan “Lambanın Sihri Hezarfen’in Fikri” adlı oyunu, yeni sezonun ilk temsilini Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleştiriyor. AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu, ücretsiz düzenleyeceği açılış temsilleriyle miniklere hem tiyatro keyfini hem de bayram coşkusunu bir arada yaşatıyor. 

Tarih: 29 Ekim 2014, Çarşamba

Yer: Ankara, Antares Sanat Merkezi

Saat: 13.00 – 15.00 

Anadolujet Çocuk Tiyatrosu Cumhuriyet Bayramı'nde perdelerini açıyor

 

00’ün üzerinde temsille Türkiye genelindeki pek çok şehirde yaklaşık 35 bin ilkokul öğrencisiyle buluşan AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu, “Lambanın Sihri Hezarfen’in Fikri” adlı oyunuyla 2014 – 2015 Tiyatro Sezonu’na merhaba diyor.

29 Ekim 2014, Çarşamba günü Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla yeni sezon için perdelerini açacak AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu, Antares AVM’de yer alan Antares Sanat Merkezi’nde saat 13.00 ve 15.00’de iki temsil düzenleyecek. Ankaralı minikler bayram coşkusu ile tiyatro keyfini bir arada yaşayacak.

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun, hayali bir kahraman olan Alâeddin’i, Türk bilim tarihinin önemli isimlerinden Hezarfen Ahmet Çelebi’yi ve halk bilgesi Nasreddin Hoca’yı aynı sahneye taşıyan ödüllü oyunu halka açık ve ücretsiz olacak.

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun sevilen oyunu  “Lambanın Sihri Hezarfen’in Fikri” temsili izlemek için Antares AVM’de yer alan Antares Sanat Merkezi’nde gişelerinden rezervasyon yaptırabilir, rezervasyon için 0(312) 5411666-67 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz