Carrefour Ankara AVM, Çocukları Shopkins’in Sihirli Dünyası ile Buluşturacak

0

Carrefour Ankara AVM, Çocukları Shopkins’in Sihirli Dünyası ile Buluşturacak

Carrefour Ankara AVM, Çocukları Shopkins’in Sihirli Dünyası ile Buluşturacak

Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi, “Shopkins” etkinliği ile çocuklara hiç unutmayacakları bir alışveriş deneyimi yaşatacak. 24-30 Ocak, 13.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar; market ürünleri, meyveler, tatlılar, parti yiyecekleri ve rengarenk oyuncaklardan oluşan interaktif atölyelerde eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.

 

Carrefour Ankara AVM, çocukları “Shopkins”in renkli dünyasında eğlenceli bir maceraya davet ediyor. İnteraktif atölyelerle eğlenceli bir deneyim sunacak olan “Shopkins” dünyasında çocuklar; market görevlisi, manav, fırıncı gibi meslekleri üstlenebilecek. İsteyen çocukların gerçek bir müşteri gibi    market içerisinde alışveriş deneyimini de yaşayabilecekleri rengarenk “Shopkins” dünyasında çocuklar günlük gıda ve içecekler gibi ihtiyaçları öğrenip, “bilinçli alışveriş yapma” tecrübesi kazanacaklar.

 

Rengarenk Shopkins dünyasının çocuklara sunduğu sürprizler interaktif atölye ve yarışmalar ile devam edecek. Oyun hamurundan cupcake yapım atölyesinde cupcake yapma keyfini yaşayacak olan çocuklar, cicibici yapım atölyesi’nde ise kendilerine verilen listedeki 5 ürünü alışveriş sepeti havuzunda bulmak için çabalayacaklar.

 

Shopkins karakterleri boyama atölyesi, 3 boyutlu fotoğraf dekorları ile fotoğraf çekimleri, top havuzu, etkinlik alanında yer alan workshop masalarında hayal güçlerini zorlayacakları Shopkins boyama kağıtları, pizza-salata ve kek malzemelerinin kategorilerine göre ayıracakları eğlenceli yarışmalarla  çocuklar eğlenceli ve eğitici bir gün yaşayacaklar.

 

Carrefour Ankara AVM’den sömestr’e özel sürprizler.

 

04-05 Şubat tarihleri arasında Türkiye Satranç Federasyonu ve Carrefour Ankara AVM‘nin ortaklaşa düzenleyeceği satranç turnuvasında dereceye girenler ise sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek. 31 Ocak, 01-07-08 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek tiyatro ve atölyelerde çocuklar yarıyıl tatilinin keyfini çıkaracak.

 

Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi, 71.941 metrekare arsa alanı üzerine kuruludur ve 29.800 metrekare toplam kiralanabilir alana sahiptir. İstanbul Yolu üzerinde sahip olduğu avantajlı konumuyla, CarrefourSA Hipermarket’in yanı sıra, ulusal ve uluslararası 68 markadan oluşan güçlü mağaza karması, kafe ve restoranlarıyla Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine rahat, güvenli ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz