Anne sütü sağma pompası nasıl seçilir?

1229
Hangi anne sütü sağma pompasını seçmeliyim? Süt pompası, Süt sağma makinesi hangisi iyi?Sağılan anne sütünün saklanması, anne bana, anne bebek blog, anne blog,anne hediyeleri, anne hikayeleri, anne kaz,anne olmak, anne sevgisi, anne siiri, Anne Süt Sağım Pompalar?Satış, anne süt sağma makinası, Anne sütü pompa ile nasıl sağılır?,anne sütü sağma,Anne sütü sağma I Süt pompası I Meme pompası |, anne sütü sağma makinası, anne sütü saklama, anne sütü saklama süresi,Anne Sütünü Artıran Gıdalar, anne sütünü arttıran, anne sütünü arttıran bitki çayları,anne sütünü ne artirir,anne sütünün önemi,bebegim e hazirlik,bebek alışveriş, bebek alışveriş listesi, bebek alışverişi, bebek bakma, bebek bakma oyunu, bebek beklerken, bebek besleme oyunu, bebek blog, bebek blogları,bebek eşyaları, bebek giydirme, bebek giydirme oyunu, bebek giyim, Bebek hazırlıkları, bebek hazırlıkları blog, Bebek Hazırlıkları için başvuru adresiniz,bebek hediyeleri,bebek odalari, Bebek Odası, bebek oyunlari,bebek oyunu, bebek oyunu oyna, bebek şekeri, bebek sekerleri,bebek siteleri, bebek susleri, benek hazırlıkları, blogger anne, cocuk odalari,cocuk odasi, cocuk oyunlari, Doğum Çantası, Doğum hazırlıkları, elektrikli süt sağma makinesi markaları, emziren anne, emziren anne diyeti, erkek bebek anneleri kadınlar kulübü, gogus sutunu ceken aletin adi, Hangi anne sütü pompası,hangi süt sağma makinası daha iyi,Hastane Çantası, idare edemem anne, ikili anne sütü sağma makinesi, ikili süt pompası, ikinci bebek hazırlıkları, Kiralama ve Ücretsiz Emzirme Danışmanlığı Ameda Lactaline tekli, kız bebek anneleri kadınlar kulübü,lohusa süt cekme makinasi, süt arttırıcı,süt emzirme, süt pompası, süt sağma,süt sağma makinası,süt sağma makinası medela, Süt sağma makinesi alırken neye dikkat etmek lazım, Süt sağma makinesi hangisi iyi?, süt sağma makinesi kiralama, süt sağma pompası nasıl kullanılır, sut yapan besinler, sut yapan yiyecekler, yeni bebek hediyeleri

Hangi anne sütü sağma pompasını | makinesini seçmeliyim?

Öncelikle belirtmeliyim, burada anne sütü pompası (göğüs pompası)nı anlatırken, meleklerimizin ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmesi gerektiğini ve annelerin hayatını kolaylaştırıcı aletler yardımıyla meleklerimizi anne sütünden mahrum bırakmamamız gerektiğini vurgulamayı amaçlıyorum.

İki çocuklu hayatımın özetinde, en garipsediğim aletler içerisinde baş sırada süt pompası gelir. Bebek hazırlıklarını tamamlarken alınması gereken ilk alet olduğunu hemen söylemeliyim haksızlık etmeden, aşağıda neden süt pompasının elim kolum olan bir alet olduğunu bulabilirsiniz…

Neden göğüs pompasına ihtiyacım var?

Anne süt sağma makinesine dair aklınızdan bu sorunun  geçtiğine eminim: iyi de bu garip görünümlü alete neden ihtiyacım olabilir ki? İlk akla gelen cevaplar: fazla sütü çekmek, işyerinde kullanmak gibi…. bence anne  sütü pompasına en çok ihtiyaç duyulan an, doğum sonrası yeni annede sıtmaya sebep olan, süt bezlerinde olan tıkanıklıkları açmakta ihtiyaç duyulması. Dolayısıyla anne sütü pompası, bebek hazırlıkları yaparken ilk almanız ve doğuma giderken yanınızda bulundurmanız gereken en önemli anne yardımcısı alet. Bir de süt sağma makinesinin sütünüzü artırmak gibi önemli bir görevi var.. 

Neden nasıllara geçmeden, hangisi en çok iş görür kısmına başlamadan önce, lohusa kadının en çok sıkıntı çektiği süt sıtmasından bahsetmeliyim:

Doğumdan hemen sonra kolostrum (ağız) sütü ile bebeğinizi beslersiniz. Normal doğum yapmayan, sezaryenle bebeğini dünyaya getiren annelerin olgun sütü, ilk gün değil 2-3 gün sonra gelmeye başlayabilir. Bu normal doğum yapan anneler için de geçerli olabilir. Vücudumuz  bu yepyeni süt üretme işine aniden alışmaya çalışırken, vücudumuz için süt üretmek biraz travmatiktir ve bu esnada göğüste ağrılar olur, göğsünüzden damla damla süt gelmeye başlayıp doğal akışında sorunsuzca süt akmaya devam ederse şanslısınızdır. Ama benim için ne ilk ne de ikinci çocuğumda bu süreç rahat olmadı. 

Göğsümden birkaç damla süt gelir gibi oldu ama göğüslerim tıkalı bir hisle sertleşti büyüdü büyüdü ve süt akışı kesildi, çok yoğun bir ağrı ile sıtma tuttu vücudumu. Bunun üzerine deneyimli annelerim her iki göğsüme orta sıcaklıkta bez ile kompres yaptırıp, sık sık bana süt sağdırdılar ve durumum düzeldi, olgun süt düzenli gelmeye başladı ve göğüslerimdeki ağrı sonlandı.

Oysa ben satın aldığım ilk göğüs pompasını, bebeğimin dudak yarığıyla doğacağını bildiğimden almıştım. Bebeğimin yarık dudağı sebebiyle oluşabilecek emme güçlüklerini aşmak için, bebeğim anne sütünden mahrum kalmasın diye ilk göğüs pompasını satın aldım. Doğru adımlar atarak, ilk üç ay meleğimi anne göğsünden besleyemesem de, sağdığım anne sütünü biberonla vererek kızımı anne sütü ile besledim. Ben anne sütü konusunda çok inatçı olduğumdan kızım anne sütünden bu aletler sayesinde mahrum kalmadı ve 1.5 yaşına kadar anne sütünü aldı.

Meleğim Mira’cığım 2.5 aylıkken, dudağından ilk ameliyatı gerçekleşti ve kızımı 1.5 yaşına kadar emzirdim. Evet ameliyattan sonra emmeye başladı miniğim… Tatlı Miram da en az benim kadar kararlıydı.

Ayrıca, göğüs ucu yaralarını iyileştirmeye çalışırken de birçok arkadaşım, sütünü makine ile sağıp bir süre daha az emzirerek ya da emzirmeyi keserek göğüs ucu yaralarını iyileştirdiğinden bu bilgiyi de paylaşmalıyım.

Ben göğüs ucu yaralarını yaşarken süt sağmayı da, emzirmeyi de kesmedim. Birçok ürün denedikten sonra meme ucu yaralarımı Mumsy Natural krem hızla iyileştirdi. Bebeklerim de bu sayede anne sütünden hiç mahrum kalmadı. Size de doğumunuzdan önce bu kremi kullanmanızı ve hiç göğüs ucu yarası yaşamadan emzirmeye başlamanızı tavsiye ederim. Ben ilk bebeğimde göğüs ucu yaraları olduktan sonra bu markadan haberdar oldum, ama ikinci bebeğimde hamileliğimde kullanmaya başlayıp göğüs ucu yarası ile uğraşmadan emzirdim.

gögüs ucu yarasına ne iyi gelir göğüs ucu yarası için krem emziren annenin göğsünün yara olması emziren annelerin göğsündeki yara nasıl geçer emziren annelerin gögüs ucu yaraları nasıl geçer emzirirken gögüslerin yara olmaması için gögüs ucu yarasi emziren memede yara bebek emzirirken memenin yara olması gögüs yarası emzirirken gögüs yarası nasıl geçer meme ucu yarası nasıl geçer gögüs ucu yarası emziren annenin gögüs yarası nasıl geçer meme ucu yarası nasıl gecer emzirme gögüs yaraları emzirirken memede çatlak emziren anne göğsünde yara göğüs ucu yarası  gögüs yaraları nasıl geçer emziren anne memede çatlak emzirme sonrası memede yara emziren annede memede çatlak meme yara emzirme döneminde memede yara emzirirken memede oluşan yaralar meme başı çatlak meme ucuna emzirmede memede çatlak tedavisi göğüs çatlağına ne iyi gelir gögüs ucu yaralari gögüs çatlagina ne iyi gelir bitkisel gogus ucu yaralari göğüs ucu çatlaması gögüs ucu kremi tavsiye gögüs ucu çatlakları nasıl geçer gögüs ucu yaraları gögüs ucu yarası için gögüs ucu yarasına ne yapılmalı ilk emzirmede yara olmaması için emziren annenin gögüs ucu yarası bebek emzirirken gögüs ucu yarası göğüs ucu yara meme ucu yara kremi meme ucu çatlaklari gögüs ucu yara gögüs yarasi icin krem göğüs ucu yarasi meme ucu catlamasi gögüs uçları yaralarına ne iyi gelir emziren anne meme ucu gogus ucu yara kremi gögüs yaraları için kremler gögüs ucu yaraları için ne yapılmalı gögüs yaralarına iyi gelen kremler göğüs ucu yaralari meme ucu yara  gögüs ucu catlakları icin emziren annede gögüs yaraları göğüs ucu yaraları meme catlaklari göğüs ucu çatlak göğüs ucu yarası nasıl geçer emzirirken gögüs yaraları doğum sonrası memede çatlak gögüs yarasına ne iyi gelir meme basi catlaklari emziren annelerin gögüs ucu yarasına ne iyi gelir meme catlagina ne iyi gelir gögüs ucu çatlakları için ne yapmalıyız gögüs ucu yaraları için krem gögus ucu catlaklari ne zaman geçer gögüs ucu yarası için krem emzirirken göğüs ucu yarası gögus ucu catlaklari gögüs ucu yaraları ne zaman geçer meme ucu yarasına ne iyi gelir  meme yaraları göğüs çatlağı kremi göğüs çatlaklarına ne iyi gelir gögüs ucu yaraları için emzirme döneminde gögüs yarası gögüs ucu yarası nasıl iyileşir  meme başı çatlağı  meme çatlaklarına ne iyi gelir gögüs ucu yarası nasıl geçer gögüs ucu catlakliklari meme ucu çatlaması gögüs ucu yarası nasıl düzelir gögüs ucu yarasi kadınlar kulübü en iyi meme ucu kremi emzirirken meme ucu gögüs çatlakları için ne yapmalıyız dogum sonrası gögüs yaraları emzirme memede yara dogumdan sonra gögüs yaraları meme ucu yarasina ne iyi gelir emzirmede memenin yara olması meme yarasi meme ucu yarıkları

Elektrikli Süt Sağma Makinesi Kullanımı

Gelelim manuel bir göğüs pompası mı, tek göğüs sağımı yapan makineler mi, yoksa çift göğüs çalışan makineler mi en doğru seçim.

Manuel bir alet kullanmadım, ama kullanan arkadaşlarımdan hepsinin çok pişman olduğunu ve can yaktığını ama süt sağamadığını öğrendim. 

Ben ilk üç ay anne sütünü devamlı sağıp vereceğimi bildiğimden, yedek aparatları kolayca satın alabileceğim, sağdığım anne sütü ile havanın temas etmeyeceği, hijyenik şartları sağlayan, elektrikli/pilli tekli bir süt sağma makinesi aldım ama benim gibi günde 8 kere 15 dakikadan süt sağacaklar için son derece eziyetli bir aletti. Zaten ismi lazım değil olan bu süt sağma makinesi sık sık bozularak ve berbat satış sonrası müşteri servisi anlayışıyla beni çileden çıkardı. Ve evet tekli süt sağma pompasını çöpe attım. Bahsettiğim süt sağma makinesinin en son bozuluşunda, bir arkadaşım benim durumuma çok üzülerek, yeni bir süt sağma makinesi alana kadar kullanmam için ilk bebeğini büyütürken kullandığı süt sağma pompasını getirdi. Çift sağım/sağma yapan bu cihaz çok hızlı bir şekilde  anne sütünü sağmamı ve göğüslerimi tam olarak boşaltmamı sağladı. O gün ve ertesi günler kendisine çok dua ettim. Sevgili Yasemin, ne büyük bir iyilikti, bak hala unutmadım, Allah razı olsun… 

Eğer zamanınız kısıtlıysa, anne olup da geniş zamanı olan var mı bilmiyorum.. Benim naçizane önerim biraz daha fazla bütçe ayırarak, mutlaka çift sağım yapan bir göğüs pompası alın. Özellikle iş saatlerinde kaybettiğiniz zamanı hatırlatan bir başka çalışan, müdür vb. etrafınızda iken, zaten zorlu olan iş hayatınızı bu süt sağma seanslarını ima ederek daha da çekilmez kılabilir.

Ayrıca benim kullandığım ikili süt sağma pompası modeli tamamen göğsü boşalttığından, vücudumun daha fazla süt üretmesini teşvik etti ve meleklerime daha fazla süt vermemi sağladı. Anne sütünü sağarak süt miktarını artırıp, daha uzun süre bebeğinize süt vermeye devam edebilirsiniz.

Anne sütünü sağmanın faydaları

Yukarıda bir kaç gerekçeyle süt sağma makinesini kullanma amaçlarını ve ihtiyaçlarını anlattım ama yazıyı bitirmeden bu süt sağma pompaları yoluyla sütünüzü nasıl artıracağınızı anlatayım:

Bebeğiniz doğduğunda, vücudunuz bebeğinizin ihtiyacı olan miktar kadar süt üretmeye başlar ama bebeğiniz minik ve güçsüz olduğundan göğsünüzdeki sütü emerek tamamen boşaltamaz ve vücudunuz daha az talep gören sütü, talep edilen miktar kadar üretmeye başlar. Bebeğiniz az emdiği süreçte, vücudunuz daha fazla süt üretebilecekken daha az süt üretmeye başlar. İşte bu noktada minik bebeğiniz önce anne memesinden beslensin, sonra siz süt sağma makinesini kullanarak her iki göğsünüzü tamamen boşaltın. Böylelikle vücudunuz şu mesajı alsın: “bu sütün tamamını tükettim, miktarı azaltma, üretime devam, daha çok lazım.. ” Anne sütünü artırmaya yönelik detaylı önerilerim için tıklayınız!

BPA’sız özel saklama poşetlerinde bu kıymetli sütü biriktirmeye başlayın, aylar sonra işe geri döneceksiniz ve bu sütlere de ihtiyacınız olacak. 

Son olarak bu süt sağma makineleri sayesinde süt üretim ve bebeğinizin süt tüketim miktarını öğrenebilirsiniz.. 

Ben çok yönlü olarak anne süt sağma makinesi ya da bir diğer deyişle anne sütü sağma pompasından fayda ettim. Doğru kullanılırsa çok faydalı olan süt sağma pompalarının, olası zararlarını da göz ardı etmemek aşağıdaki notlarıma da göz atın!

Süt sağma makinesinin zararları

Öncelikle meme yapısına uyumlu kaliteli bir süt sağma cihazı seçmezseniz, yanlış süt sağarak meme uçlarınızda ağır meme ucu yaralarına sebep olabilirsiniz.

Süt sağma konusunda aşırıya kaçan anneler, vücutlarında aşırı süt üretimine ve dolayısıyla emzirme sırasında fışkırır şekilde süt salgılamaya sebep olurlar. Bebekler memeden fışkırarak gelen sütten rahatsız olarak meme emmeyi reddedebilirler.

Bu sebeple süt sağarken aşırıya kaçmamak ve doğru cihazlardan faydalanmak önemlidir.

Sütünüzü anne sütü sağma makinesi/pompası ile sağdınız, peki anne sütünü hangi koşullarda ve nasıl saklanmalı?

[Makale Önerisi:Anne sütü saklama koşulları ve anne sütünün yeniden ısıtılması ! ]

Anne sütünü süt sağma makinesi ile sağarak süt miktarını artırıp, daha uzun süre bebeğinize süt vermeye devam edebilirsiniz. en iyi elektrikli sut sagma makinasi 2016,en iyi elektrikli sut sagma makinasi 2017,en iyi elektrikli sut sagma makinasi 2018,en iyi elektrikli sut sagma makinasi 2019,elektrikli süt sağma makinasi kullanimi,sut sagma makinasi fiyat,sut sagma makinasi kiralama, sut sagma makinasi anne,Süt sağma makinası kullananlara soruyorum en iyisi hangisi,Süt sagma makinası tavsiyesi,Elektrikli Süt sağma makinesi, Avent mi medela mı,Süt sağma makinası kullananlar tavsiyelerinize ihtiyacım var,Süt sağma makinesi hangisi iyi,AVENT SÜT SAĞMA MAKİNESİ KULLANANA VARMI,Bebedor Elektrikli Göğüs Pompası,süt sağma makinesi avent mi yoksa medela mı,Avent Elektrikli Süt Sağma Makinesi, Medela Elektrikli Süt Sağma Makinesi, Avent Elektirikli Çekim gücü,Süt Sağma Makinası Markası,En iyi süt sağma makinası hangisidir,Medela Mini Elektrikli Pilli Süt Pompası Fiyatı,Süt sağma makinesi nasıl seçilir, süt pompası modelleri, göğüs,Mini elektrikli-pilli süt pompası,Süt Pompası Kullananlardan Öneriler,Göğüs pompası ve bakım,Avent Konfor Tekelektrikli göğüs pompası,elektrikli sut sagma makinasi kullanimi,sut sagma makinasi fiyat,sut sagma makinasi kiralama,sutsagma makinasi anne,sut sagma makinasi fiyatlari,sut sagma makinasi zararlimi,sut sagma makinasi sutu azaltirmi,sut sagma makinasi kadinlar kulubu,Anne Sütü Sağma: Elle mi Pompayla mı,süt sağma makinesi, sut sagma makinasi alanlar,emzirme notları,pompa ile süt sağma,Süt Pompası Hangisini Almalı,Süt Sağma Makinesi,Süt Sağma Pompası,EN İYİ SÜT SAĞMA MAKİNESİ,Lansinoh, Philips Avent, Kraft, Bebedor, Chicco, Medela, Ameda, Mamajoo,Göğüs pompası seçimimiz,göğüs pompası, lansinoh, avent, phlips, süt, saklama, beslenme, bebek,,elektrikli pilli göğüs pompası, anne bebek blog, bebek hazırlıkları,bebek beklerken,bloger anne,blogger anne, bebek hazırlıkları blog,süt sağma pompası,Anne sütü sağma I Süt pompası I Meme pompası ,elle süt sağma,süt sağma makinası fiyatları,süt sağma pompası fiyatları,Anne sütünü sağarak,Anne Sütü Nasıl Sağılır,Göğüs Pompası Fiyatları ve Çeşitleri,anne sütü nasıl sağılır - göğüs pompası nasıl kullanılır,Süt sağmave saklama teknikleri,ELLE ANNE SÜTÜ SAĞMA,anne sütünü sağma,Süt sağmanın faydaları,Başarılı Bir Süt Sağma İşlemi Nasıl Olmalı,Göğüs pompası ile anne sütü sağma işlemi,sütü sağmanın farklı yolları var,Süt Pompası Kullananlardan Öneriler,İndirimli göğüs pompası ve en iyi süt pompası seçenekleri,annelerin en çok tercih ettiği göğüs pompası markaları,Anne sütünü sağma,Göğüs Pompası - Süt Sağma Makinesi,süt sağma pompası kullananlar Kadınlar Kulübü,Sağma Makinaları en ucuz fiyatlara,Süt Sağım Makinası,Anne sütünü sağarak süt üretimini arttırabilir,Anne sütü sağma ve süt pompası ,Anne Sütü Nasıl Sağılır ,Süt sağarken nelere dikkat edilmeli,Anne sütü pompa ile nasıl sağılır? Anne sütünü makine ile sağmak süt üretimini azaltır mı? Anne sütünü sağmak için ne tür pompalar kullanılır,Süt Sağma Makinesi,Süt Sağma Pompası,Süt Sağma Yöntemleri,Anne Sütü Sağma: Elle mi Pompayla mı,sağdığımda neden süt çıkmıyor,medela elektrikli süt sağma makinem,Anne sütünü sağmak gerekir mi,Süt Sağma Makinası,Emzirme, Süt Pompası, Anne Sütü Sağma Makinası Fiyatları,Elektrikli süt pompası, elektrikli süt sağma makinası, elektrikli anne sütü sağma makinası fiyatları, elektrikli göğüs pompası fiyatları,İşyerinde Süt Sağmanın ve Taşımanın Püf noktaları,Seyyar Süt Sağma Makinaları,taşınabilir Süt Sağma Makinaları,Süt Sağım Makineleri,sağarak süt,süt sağmayı düşünen bir anne,Süt Sağım Makinesi ,Emzirmek-Süt Sağmak,Süt Sağma Makineleri ,Anne Göğüs Pompaları,Lactina Hastane Tipi Süp Pompası,Anne süt ve göğüs pompaları, süt sağma ürünleri,Anne Sütü Sağma ve Saklama Teknikleri ,Anne Sütü Sağma ve Saklama ,Süt sağma incelikleri ,Pompa ile süt sağma,Süt sağma pompaları,Lansinoh Süt Sağma Makinesi,Anne sütünün sağılması ve süt sağım pompası tercihi,Anne sütünün sağılması ve süt sağım pompası tercihi,Süt Sağma Cihazları,Babyvacc Süt sağma cihazları, süt sağma setleri,Babyvacc Klasik Süt Sağma Cihazı,Medela Senfony Süt Sağma Pompası,Anne Sütünün Sağılması, Saklanması, Depolanması ,İZMİR ANNE SÜTÜ SAĞMA CİHAZI , İZMİR ANNE SÜTÜ SAĞMA MAKİNESİ , İZMİR ANNE SÜTÜ SAĞMA CİHAZI KİRALAMA , İZMİR ANNE SÜTÜ SAĞIM ,EL YARDIMIYLA SÜT sağma,Anne Sütümü Nasıl Saklayabilirim,Göğüs Pompası Seçimi Milkway,süt sağması gereken anneler,Emziren Anne Ürünleri ,sTERİL ANNE sÜTÜ sAĞMA sETİ,en ucuz Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası fiyatı,Hangi Süt Sağma Makinesi,Süt sağma makinesi nasıl seçilir, süt pompası modelleri,Süt sağma pompası,Süt Sağma Sistemi Hakkında,Anne Sütü Nasıl Sağılır,süt sağmak nedir,Emziren annenin bebeğinin yeterince beslenip beslenmediği,Süt Pompası Kullananlardan Öneriler,göğüs pompası,göğüs pompası tavsiyesi,süt pompası kullananlar,süt pompası nasıl kullanılır,süt pompası kiralama,Kaliteli Göğüs Pompaları,Göğüs Pompası Fiyatları ve Çeşitleri,en iyi göğüs pompası,en ucuz Göğüs Pompası fiyatları ,Lansinoh 2'si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası,acil cevap elektrikli göğüs pompası kullananlar,elektrikligöğüs pompası marka,gögüs pompası tavsiyesi, süt pompası kullananlar, süt pompası nasıl kullanılır, süt pompası kiralama, e bebek, medela, lansinoh elektrikli süt pompası, avent elektrikli süt pompası,Göğüs Pompaları,Elektrikli Göğüs Pompaları ,Göğüs Pompası, Göğüs Pompaları, Süt Pompası, Göğüs Koruyucusu,Konfor Tek elektrikli göğüs pompası,Anne Göğüs Pompaları,Emzirme döneminde göğüs pompası seçimi konusunda nelere dikkat ,Doğru Göğüs Pompası Nasıl Olmalı,Göğüs Pompası Seçimi,Elektrikli göğüs pompasını nasıl kullanmalıyım,göğüs pompası manuel,Göğüs Pompaları, Emzirme Ürünü, Bebedor, Lansinoh, WeeWell,HANGİ MARKA GÖĞÜS POMPASI ALMALIYIM,Chicco Süt Fazlalığını Çeken Göğüs Pompası,Mamajoo Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası ,Mamajoo Çekim Ayarlı Elektrikli Göğüs pompası,Anne sütü nasıl saklanmalı

Gönüllülükle yürüttüğümüz web sitemizde yayın ilkelerimiz gereği yazılarımızda, yorumlarımızda denemeden, memnun kalmadan, tavsiyemizin arkasında duramayacağımız hiçbir marka ile ilgili yazmıyoruz. Derli toplu bir listeye ihtiyacınız varsa, sitemizdeki “Bebek Hazırlıkları” yazılarıma bir göz atın, denediğimiz ve memnun kaldığımız bebek ürünleri markalarını öğrenmek isterseniz,  sayfamıza bırakacağınız bir yorumla bebek hazırlıkları ve marka önerilerimizi isteyin, bebek hazırlıkları excel listemi ve süt sağma makineleri için marka önerilerimi e-posta adresinize ileteyim. Her gün yüzlerce email aldığımız için, sadece düzenli takip sağladığımız web sitemize yorum bırakanlara cevap verebiliyoruz. Lütfen sitemize yorumlarınızı ve görüşlerinizi bırakın. Gönüllülük ile yürütülen çalışmalarımızda bizi en çok yorumlarınız ve görüşleriniz sevindiriyor. Sayfamızı ziyaretiniz ve güzel yorumlarınızla desteklediğiniz için teşekkürler.

Sayfamızı doğumunu bekleyen, henüz emzirmeye başlayan arkadaşlarınıza tavsiye edin, daha fazla anneye ulaşmamıza ve daha fazla bebeğin sadece anne sütü ile büyümesine destek vermemize yardımcı olun.  

Sevgiyle kalın.. 

süt sağmak göğsü sarkıtır mı?


Ama benim sütüm az ne yapabilirim diyen anneler sütünüzü artırmak ile ilgili bilgileri annesininmelegi.com’da bulabilirsiniz. Anne sütünü artırmaya yönelik yazılarımıza göz atın:

“Süt yapan yiyecekler” | Hangi besinler anne sütünü artırır? Tükettiğimiz yiyecekler anne sütü miktarını nasıl etkiler? 

Anne sütü nasıl artar?

Anne sütünü artırmak için Ramazan’ın güzel meyvesi hurmayı tüketin. Kendinizi yorgun, enerjisiz hissediyorsanız hurma tüm yıl boyunca elinizin altında olması gereken bir meyve.

Anne sütünün kalitesi nasıl anlaşılır?


hurma sütü artırır mı? Hurma süt yaparmı?  Sut arrtirmak icin kullananlar kadinlar kulubu.
Bebek Gelişimi | Emzirme: Anne sütünün kalitesi ile tükettiğimiz yiyeceklerin bağlantısı. Anne Sütü Arttırmak için anne sütü yapan yeni keşfim Anne sütü nasıl arttırılır Süt yapan yiyecekler hangileridir ‎Anne Sütünü Arttırmak İçin ‎Anne Sütü Nasıl Artar Anne sütünü arttırdığı bilinen besinler sütü arttırdığına Sütünü Arttıran Yiyecekler süt yapan besinler Anne sütü nasıl arttırılır Süt yapan yiyecekler hangileridir Emziren Anneler İçin Süt Yapan Yiyecekler Süt Yapan Yiyecekler Süt yapan yiyecekler nelerdir İbrahim Saraçoğlu Anne Sütü Yapan Meyveler Nelerdir Anne sütü ve anne sütünü İncir anne sütü artmasını sağlar Süt Yapan Anne Sütünü Artıran Yiyecekler dereotu sağlıklı anne sütü üretimi Anne sütünü artıran yiyecekler anne sütünü arttıran besinler anne sütü üretimi Sütüm Yeterli mi Anne Sütü Yapan Yiyecekler Hangileridir Anne Sütünü Artıran En Önemli Meyve Hangisidir Anne Sütü Yapan Anne sütü ve anne sütünü artırmak Lohusaya Süt Yapan Yiyecekler süt yapan meyveler süt yapan yiyecekler ibrahim saraçoğlu süt yapan yiyecekler kadınlar kulübü süt yapan çay anne sütünü artıran gıdalar süt yapan yiyecekler canan karatay doğum sonrası süt yapan yiyecekler süt yapan çorbalar süt artırıcı sütü arttırmak için ne yapmalıyız Süt yapan yiyecekler hangileridir çok süt yapan mucizevi bir yiyecek Emzirme hakkında bilinmesi gerekenler Emzirme Döneminde Beslenme Anne Sütünün Önemi bol bol süt yapan yiyecekler tüketin Anne sütünü arttırdığı bilinen besinler ve eski zamanlardan beri sütü arttırdığına inanılan besinler nelerdir Çok sütüm vardı benim 3 aylık bebek 4 aylık bebek 6 aylık bebek anne anne bebek blog anne blog Anne sütü kalitesi nasıl belirlenir Anne sütünü artıran besinler artırmak için hangi arttıran gıdalar ile anne sütü nasıl artar anne sütünün kalitesi anne sütünün kalitesi nasıl anlaşılır Anne Sütünün Kalitesi Nasıl Anlaşılır ve Artırılır Anne sütünün kalitesi nasıl artırılır? Anne sütünün kalitesini artıran 10 besin Anne Sütünün Kalitesini Artıran Yiyecekler annenin sütünün kalitesi arttırıcı yiyecekler ve bitkiler bebek gelişimi blogcu blogcu anne bloger anne emzirme Emzirme döneminde sütün besleyici olması için anne nasıl beslenmeli kaliteli anne sütü nasıl anlaşılır persentil persentil hesaplama sut yapan yiyecekler Sütüm bebeğime yetiyor mu? Sütümün kalitesi bebeğimin gelişimi için yeterli mi? bebek emzirme süresi bebek emzirme rüyada yeni doğan bebek emzirme videoları emzirme sorunları yeni doğan bebek emzirme pozisyonu yenidoğan bebek emzirme teknikleri yeni doğan bebek emzirme kadınlar kulübü Emzirmenin Temel Kuralları Emzirmede doğru yöntem nasıldır Emzirmenin faydaları nelerdir Emzirmede en çok dikkat etmemiz gereken kurallar nelerdir bebek Emzirme Rehberi emziren kadın La Leche League Türkiye-Emzirme Bilgi ve Destek iyi emzirmepozisyonu Yenidoğan Emzirme ve Süt Üretiminde İlk Günler Emzirmenin 5 Altın Kuralı Emzirme sırasında süt gelmesi Başarılı Emzirme Teknikleri Bebeğiniz İçin Başarılı Emzirme Teknikleri Hangiler Başarılı Emzirme İçin Dikkat Etmeniz Gerekenlerin Neler Olduğunu Biliyor Musunuz?
*Sitedeki bütün içeriğin sahibi https://www.annesininmelegi.com’dur. 

Bu web sitesinde sunulan tüm bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla yazılı metinler, fotoğraflar ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) maddi ve manevi hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Annesinin Meleği’ne aittir. Annesinin Meleği’nin yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgiler kopyalanamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. bebek hazırlıkları süt pompası göğüs pompası ameda medela spectra süt sağmak süt pompası elektrikli pompa bebek hazırlıkları süt pompası göğüs pompası ameda medela spectra süt sağmak süt pompası elektrikli pompa All material and immaterial rights of the information (including but not limited to the written texts, photos and all other information) given in this web- site are belong to Annesinin Melegi regarding to the Law no.5846 on Intellectual and Artistic Works. No one shall copy, amend and publish the above mentioned information without any written permission of annesininmelegi.com

 

1229 YORUMLAR

 1. Yazinizi merakla okuduk, duyarliliginiz icin tebrikler.
  Biz de 1 ay sonra bebek bekliyoruz. Tavsiyeleriniz ve alabilecegimiz listeler icin yardimlarinizi bekliyoruz.
  Sevgilerle

  • Çok teşekkürler Zehra,
   Yazımı beğenmene çok sevindim. Tebrik eder, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Listede önerdiğim güvenilir markaları da göreceksin. Bebek hazırlıklarını yapan hamileler için en önemli önerim emzirmeye hazırlanmak için göğüs ucu çatlak kremini hamileliğin son 2 ayında kullanmaya başlamak. Göğüs ucu çatlak kremini hamileliğinde kullanmaya başlarsan göğüs ucu çatlakları ile uğraşmazsın. Göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir yazıma mutlaka göz at. Sevgiler

   • Merhaba, yazınız için teşekkürler, rica etsem hazırlık listesi ve önerdiğiniz pompa markalarını da mail atabilir misiniz? şimdiden teşekkürler 🙂

   • Merhaba ben de 24 haftalık hamileyim ve hazırlıklar konusunda baya araştırma yapıyorum. Hem süt sağma makinesi hem de alışveriş listenizi paylaşırsanız sevinirim.

    • Merhaba Gülseren,

     Tebrikler. Bebeğiniz sağlıkla kucaklamanı dilerim. e-posta adresine süt sağma makinesi marka önerimi ve bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim. Mutlaka göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir yazıma da göz atmanı öneririm. Göğüs ucu çatlakları yüzünden emzirmeye ara vermemek için hamileliğinde göğüs ucu çatlak kremi kullanmanı öneririm. Aksi halde malesef çoğu anne meme çatlakları yüzünden çok kötü zamanlar geçiriyor. Sevgiler

 2. Merhaba listenizi bana da gönderebilir misiniz? Haftaya 34 haftalik doğum yapacağım. Kuvozdeki bebeği nasil besleyebilirim. Donmus poşetleri mi götürmem gerekecek?

  • Merhaba Özge,

   Öncelikle tebrik ederim. Merak ettiğim için soruyoru, Yüksek tansiyon vb. bir sebeple mi 34 haftada doğum planlandı? Küvözdeki bebek için sütünüzü düzenli sağıp hastaneye götürmenizi öneririm. Küvözdeki bebeğinize sütünü biberon ile değil kupa ve kaşık ile sütünüzün verilmesini isteyin. Genelde küvözden çıkan bebekler biberona alışıyor ve emmek istemiyor. Hemşireler ile bu konuyu net konuşun, biberona izin vermeyin, aksi halde bebeğinize süt verebilmek için devamlı süt sağmak zorunda kalacaksınız. Bir de emzirme yerine bir süre süt sağmaktan dolayı göğüs ucu çatlaklarınız olacaktır. Doğumdan önce hemen göğüs ucu çatlak kremi kullanın, size marka önerilerimi ilettim, mutlaka bahsettiğim markayı kullanın aksi halde göğüs ucu çatlakları derinleşerek sizin konforunuzu çalabilir. Şimdilik aklıma gelen detaylar bunlar ama aklınıza takılan her noktayı bana yazabilirsiniz. Konuşmak isterseniz size telefonumu da iletirim.Şimdiden herşeyin çok iyi geçmesini ve bebeğinizi hemen kucağınıza vermelerini diliyorum. Sevgiler

   • Çok teşekkürler cevabiniz icin. 33+2de doğum yaptim. Kızımın ağırlığı cok düşük olduğu için kuvozde. 3 hafta oldu, 2 hafta daha kalacak gibi görünüyor. Erken doğumun nedeni son 3-4 haftada tansiyon yukselmesiydi. Çok yüksek olmasa bile durum riskli olduğu için hemen alma kararı verdi doktor. Ayrıca en önemlisi 22.hafta detaylı ultrasonda bebegi besleyen damarlarda direnc görüldü ve bebeğim belli bir hafta sonra az gelişmeye başladı. Çok şükür sağlıklı doğdu. Sevgiler

  • Merhaba İrem,
   Tebrik eder, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Listede önerdiğim güvenilir markalarıda göreceksin. Bebek hazırlıklarını yapan hamileler için en önemli önerim emzirmeye hazırlanmak için göğüs ucu çatlak kremini hamileliğin son 2 ayında kullanmaya başlamak. Göğüs ucu çatlak kremini hamileliğinde kullanmaya başlarsan göğüs ucu çatlakları ile uğraşmazsın. Göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir yazıma mutlaka göz at. Sevgiler

 3. Merhabalar, bebeğimi beklediğim şu günlerde çok faydalı bilgiler edindim burdan. süt sağma makinesi tercihinizi, ilgili bilgileri ve excel listesini mail olarak atmanızı rica ediyorum. şimdiden teşekkürler

  • Çok teşekkürler İrem,
   Sitemi ve yazılarımı faydalı bulmana çok sevindim. Tebrik eder, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Listede önerdiğim güvenilir markalarıda göreceksin. Bebek hazırlıklarını yapan hamileler için en önemli önerim emzirmeye hazırlanmak için göğüs ucu çatlak kremini hamileliğin son 2 ayında kullanmaya başlamak. Göğüs ucu çatlak kremini hamileliğinde kullanmaya başlarsan göğüs ucu çatlakları ile uğraşmazsın. Göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir yazıma mutlaka göz at. Sevgiler

 4. Siteniz harika, hemen sık kullanılanlara ekledim, acaba bana da kapsamlı bebek alışverişi listenizi ve bebek ürünlerinde önerdiğiniz markaları gönderebilir misiniz?

  • Çok teşekkürler Seda,
   Siteyi beğenmene ve sık kullanılanlara eklemene çok sevindim. Tebrik eder, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Listede önerdiğim güvenilir markalarda var. Bebek hazırlıkları içerisinde benim anne olmayı sabırla bekleyen hamileler için naçizane önerim emzirmeye bağlı göğüs ucu çatlakları ile uğraşmamak için mutlaka göğüs ucu çatlak kremi hamileliğin son 2 ayında kullanmaya başlamak oluyor. Özellikle göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir yazıma mutlaka göz at. Sevgiler

    • Merhaba İlayda,
     E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Listede göpğs pompası için önerdiğim güvenilir markalarıda göreceksin. Bebek hazırlıklarını yapan hamileler için en önemli önerim emzirmeye hazırlanmak için göğüs ucu çatlak kremini hamileliğin son 2 ayında kullanmaya başlamak. Göğüs ucu çatlak kremini hamileliğinde kullanmaya başlarsan göğüs ucu çatlakları ile uğraşmazsın. Göğüs ucu çatlaklarına ne iyi gelir yazıma mutlaka göz at. Sevgiler

  • Merhaba Gülara,

   Hazırlıklarınızda kolaylıklar diliyorum. Bence hamileliğin keyifli bölümlerinden biri de bu, bebeğin için birşey al, koşarak eve gel, sonra o eşyalara bakıp öpüp kokla. Ne güzel günlerdi… E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Bebeğini sadece anne sütü ile büyütmek isteyen anneler için göğüs ucu çatlakları, tedavisi ve alınması gereken önlemler hakkındaki yazımı okumalarını öneriyorum. Sen de vakit bulduğunda mutlaka yazıma göz atmalısın. Bence bebek hazırlıkları içerisinde en önemli hazırlık emzirmeye hazırlanmak, bebek ve kendin için her türlü ihtiyacı kısa sürede satın alabilir, temin edebilirsin ama emzirmeye hazırlık için göğüs ucu kremleri ile meme uçlarının ihtiyacı olan nemi ve esnekliği sağlamak çok önemli. Emzirme hazırlığı doğumdan önce hamilelikte başlıyor. Mutlaka yazıma göz atmanı öneririm. Sevgiler.

  • Merhaba Saadet,

   E-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Bebeğini sadece anne sütü ile büyütmek isteyen anneler için göğüs ucu çatlakları, tedavisi ve alınması gereken önlemler hakkındaki yazımı okumalarını öneriyorum. Sen de vakit bulduğunda mutlaka yazıma göz atmalısın. Bence bebek hazırlıkları içerisinde en önemli hazırlık emzirmeye hazırlanmak, bebek ve kendin için her türlü ihtiyacı kısa sürede satın alabilir, temin edebilirsin ama emzirmeye hazırlık için göğüs ucu kremleri ile meme uçlarının ihtiyacı olan nemi ve esnekliği sağlamak çok önemli. Emzirme hazırlığı doğumdan önce hamilelikte başlıyor. Mutlaka yazıma göz atmanı öneririm.
   Sevgiler.

 5. Merhaba sağma pompası ürün markasını benimle de paylaşır mısınız? İkiz bebeklerim var ve zamandan tasarruf etmek ile sütün devamlılığını sağlamak için yazınızı okudum. Umarım benim kullandığım markadan farklıdır 🙂

  • Merhaba Nevin,

   İkizlerini sağlıkla büyütmeni dilerim. E-posta adresine bebek alışverişi listemi ve süt sağma pompası marka önerilerimi ilettim. Umarım önerdiğim markadan memnun kalırsın.

   Sevgiler.

 6. Merhaba
  Hangi süt sağma makinesini tercih ediyorsunuz? Birde memnun kalmadığınız markayıda iletebilirseniz çok sevinirim. Bu arada doğuma 1ay kalmışken bebek hazırlık listeniz ve önerdiğiniz markalarda işime yarayabilir.
  Sevgiler

    • Merhaba Pınar,

     Elbette, e-posta adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Bebeğini sadece anne sütü ile büyütmek isteyen anneler için göğüs ucu çatlakları, tedavisi ve alınması gereken önlemler hakkındaki yazımı okumalarını öneriyorum. Sen de vakit bulduğunda mutlaka yazıma göz atmalısın. Bence bebek hazırlıkları içerisinde en önemli hazırlık emzirmeye hazırlanmak, bebek ve kendin için her türlü ihtiyacı kısa sürede satın alabilir, temin edebilirsin ama emzirmeye hazırlık için göğüs ucu kremleri ile meme uçlarının ihtiyacı olan nemi ve esnekliği sağlamak çok önemli. Emzirme hazırlığı doğumdan önce hamilelikte başlıyor. Mutlaka yazıma göz atmanı öneririm. Sevgiler.

 7. merhaba;

  daha çok tazecik bir anne adayıyım ve sitenize bayıldım.
  o kadar çok şey okyorum ama siz bana çok sahici geldiniz..
  hazırlıklar ve markalarla ilgili excelinizi iletirseniz çok sevinirim 🙂

  • Merhaba Çağla,

   Tebrik ederim. Bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. Güzel yorumun ile değerli hissettim, gurur duydum, teşekkür ederim. E-posta adresine bebek alışverişi hazırlık listemi ve marka önerilerimi ilettim. Bu arada emailimde de bahsettiğim gibi bence en önemli bebek hazırlığı emzirme öncesi göğüs ucu kremini kullanarak hazırlanmak. önerdiğim markayı mutlaka almanı öneririm. Malesef göğüs ucu çatlağında anneleri işe yaramayan kremlerle oyalayarak yaraların daha da derinleşmesine sebep oluyor. Sevgiler

 8. Merhaba, ayrıntılı ve faydalı anlatımınız için teşekkür ederim. Süt sağma konusunda Hangi marka ve modeli tavsiye ettiğinizi iletebilir misiniz. Hoşçakalın.

  • Merhaba Ayşe,

   Güzel yorumun için teşekkürler. e-posta adresinize süt sağma makinesi marka önerilerimi ilettim. Bebeğini sağlıkla büyütmen dileğiyle. Sevgiler.

  • Merhaba süt sağma makinesi tercihinizi, ilgili bilgileri ve excel listesiniatarmısınız?tekli elektrikli p. a.. kullanıyorum ama memnun değilim.. memnun kalmadığınız ürün bu muydu?
   Teşekkürler

   • Merhaba Fulya,

    E-posta adresine süt sağma makinesinde memnun kaldığım markayı ve bebek hazırlıkları listemi ilettim. Şu an kullandığın ürünü kullanmadığım için yorum paylaşamayacağım ama kullanan arkadaşlarım çabuk bozulduğundan bahsetmişti. Yedek parçası da sıkıntılı olduğundan bir başka marka daha almak zorunda kalmışlardı. Bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim. Sevgiler.

 9. Merhaba,

  Elinize emeğinize sağlık.

  Ben 1 aylık kız bebek annesiyim. Süt sağma makinesi ile ilgili tavsiyenize ihtiyacım var. Manuel olanı kullandım ancak işe başlamam gerektiğinden elektrikli ve çift pompalı olanına ihtiyacım var. Hangi markayı önerirsiniz bilginizi rica edecektim.

  Sevgiler

  • Merhaba Eylem,

   Tebrik ederim bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim. Email adresine bebek alışverişi listemi ilettim. Listede önerdiğim süt sağma makinesi markalarını bulabilirsin. Sevgiler.

 10. Merhaba yazınızı keyifle okudum emeğinize sağlık 3 ay önce sezeryanla doğum yaptım süt olsun olmasın ameliyattan çıkar çıkmaz bebişimi emzirdim ancak sütüm yetersiz kaldı açlıktan uyuyamıyordu bu yüzden mama kullandım bebeğim biberona alıştı zamanla gösümü emmemeye reddetmeye başladı henüz 3 aylık sütümün tamemen kesilmesinden korkuyorum bu aralar harıl harıl elektrikli sağma makinası bakıyoruz çeşit çok sizin tavsiyeniz benim için önemli banada bi öneriniz varmı acaba…

  • Merhaba Feride,
   Çok teşekkürler. Bebeğini anne memesine döndürmek için listede önerdiğim biberon markasını kullanmanı öneririm. Süt sağma makinesi markası konusunda karar verene kadar kısa süreli bir kiralama yap ve sütünü artırmak için mutlaka Anne sütünü artıran yiyecekler yazımı oku..
   Sevgiler

 11. Merhaba yazınızı keyifle okudum emeğinize sağlık 3 ay önce sezeranla doğum yaptım 4.çocuğum olduğu için biraz daha tecrübeli olduğumu düşünüyorum süt olsun olmasın ameliyattan çıkar çıkmaz bebişimi emzirdim ancak sütüm yetersiz açlıktan uyuyamıyordu bu yüzden aptamil kullandım bebeğim biberona alıştı zamanla gösümü emmemeye reddetmeye başladı henüz 3 aylık sütümün tamemen kesilmesinden korkuyorum bu aralar harıl harıl elektrikli sağma makinası bakıyoruz çeşit çok sizin tavsiyeniz benim için önemli banada bi öneriniz varmı acaba…

 12. Merhaba Dün akşamdan beri sayfanızda dolaşmaktan kendimi alamıyorum. Herşeyi o kadar güzel ve açıklayıcı yazmışsınız ki gerçekten bir kitapçık halinde olsa mutlaka alır başucuma koyarım 🙂 kendimce ufak ufak notlar alıyorum. Bir yakın arkadaş sohbetiyle açıklamışsınız herşeyi çok teşekkürler. Mümkünse bende şu kıymetli exel dosyanızı ürünlerin marka bilgilerini de edinmek isterim 🙂
  Sevgiyle

  • Merhaba Rabia,

   E-posta adresine bebek hazırlıklarına yönelik hazırladığım, deneyip memnun kaldığım güvenilir bebek ürünleri ve marka önerilerimi içeren bebek alışverişi listemi ilettim.
   Eğer bebeğini sadece anne sütü ile beslemek konusunda kararlıysan mutlaka göğüs ucu yaraları yaşamamak için göğüs ucu kremi kullanmaya başlamalısın. Bence bebek hazırlıkları içinde anne için en önemli hazırlık konusu bu göğüs ucu yaralarına önlem almak. İhmal edildiğinde emzirmeye bağlı oluşan göğüs ucu yaraları çok ağrılı bir şekilde can yakarak annenin hayatını zorlaştırıyor. Bu sebeple biran evvel göğüs ucu yaralarının oluşmasını engelleyen ve tedavi eden kremi alarak kullanıma başlamalısın. Emzirmeye başladığında da mutlaka aynı markanın göğüs ucu losyonu ile olası tahrişlere önlem almalısın. Bu arada doğumundan önce göğüs ucu yaralarına ne iyi gelir nasıl önlem alınır yazıma göz atmanı öneririm.
   Sevgiler

  • Merhaba Şennur,

   Bebek alışverişi ve hazırlıkların için e-posta adresine süt sağma makinesi marka önerimin de bulunduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Bebeğini sadece anne sütü ile besleyeceksen ve emzirme konusunda kararlıysan göğüs ucu yaraları için önlem almalısın ve göğüs ucu yaralarına özel üretilmiş kremlerle göğüs uçlarını nemlendirmeye başlamalısın. Bebek hazırlıkların içinde en önemli hazırlık bence emzirmeye hazırlık… Mutlaka Göğüs ucu yarası için önlemler ve tedavisi yazımı okumalısın!

 13. Merhabalar. Süt sağma pompasının markasını ve listeyi gönderebilirseniz çok sevinirim. İki doğum yaptım ilkinde 3,5ay ay ikincide 45 gün emzirebildim. Süt pompası kullandığım halde. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

  • Merhaba Neslihan,

   Email adresine süt sağma makinesi markaları önerilerimin de olduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Paylaşımlarımızdan memnunsan lütfen sitemize yorum bırakır mısın? Bir bloggerın en önemli motivasyon kaynağı, yazdığı yazılarının ilgi görmesidir. annesininmelegi.com’da okumuş olduğun içeriği beğendiysen sosyal medyada paylaşabilir, konu ile ilgili görüşlerini yorum kısmından yazarak bana destek olabilirsin.

   Sevgiler.

 14. Merhabalar,
  6 aylık hamileyim ve ben de süt pompası arayışındayım, listenizi benimle de paylaşmanız mümkün mü acaba ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

  • Merhaba Bilge,

   Elbette. email adresine güvenilir bebek markaları önerilerimin de olduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Rahat bir hamilelik sonrası sağlıkla bebeğinizi kucaklamanı dilerim. Sevgiler.

  • Merhaba Şeyma,

   Elbette. email adresine güvenilir bebek markaları önerilerimin de olduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Rahat bir hamilelik sonrası sağlıkla bebeğinizi kucaklamanı dilerim. Sevgiler.

  • Merhaba Hatice,

   Teşekkürler. Faydalı olmak en önemli motivasyonum. Email adresine güvenilir bebek markaları önerilerimin de olduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Rahat bir hamilelik sonrası sağlıkla bebeğinizi kucaklamanı dilerim. Sevgiler.

  • Merhaba Duygu,

   Elbette. email adresine süt sağma makinesi markaları önerilerimin de olduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Rahat bir hamilelik sonrası sağlıkla bebeğinizi kucaklamanı dilerim. Sevgiler.

 15. Bebek hazırlıkları ve marka önerilerinizi, bebek hazırlıkları excel listenizi ve süt sağma makineleri için marka önerilerinizi e-posta adresime göndermezi rica ederim.

 16. Merhaba,
  Yazınız çok faydalı gerçekten. Elinize, emeğinize sağlık.
  Süt Sağma makinesi ile ilgili marka önerisi vb. ve bebek için excel listenizi bana da iletirseniz sevinirim. 🙂

  Teşekkürler şimdiden, Sevgiler

  • Merhaba Sevgi,

   Güzel yorumun için teşekkürler, yazıyı beğenmene sevindim. Bebek alışverişi listemi ve güvenilir bebek markaları önerilerimi email adresinde bulabilirsin. Sevgiler

 17. Merhaba, kızım 3,5 aylık. 1 hafta sonra işe döneceğim ve bu sebepten dolayı elektrikli süt sağma makinesi almak istiyorum. Fakat hangi marka diye ararken sizin sitenizi buldum. Yazınızı çok beğendim. Bana marka konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  • Merhaba Naime,
   Yazımı beğenmene sevindim. Email adresine süt sağma makinesi marka önerilerimi ilettim. İşe dönüşünün hayırlı olmasını dilerim. Başta bebeğini bırakmaktan dolayı üzüntü yaşasanda insanın kafasının değişmesi çoğu zaman iyi geliyor. Sevgiler

 18. merhabalar,
  11 aylık benimde bir kızım var. ilk doğduğundan beri bende süt çekiyorum.
  önerdiğiniz süt pompası banada bildirebilirseniz sevinirim.çalıştığım için süt pompası olmazsa olmazım.
  2 aydır pompamın çekim gücünün azaldığını hissediyorum ama belki göğsüm çekim gücüne alışmıştır diyorum. tam olarak hangisi olduğunu anlamıyorum.
  süt mü azaldı yoksa çekim gücü mü? deneyimlerinizi paylaşabilrseniz sevinirim.
  tşk

  • Merhaba Melek,
   Allah bağışlasın. Bebeğinize ve size sağlıklı bir ömür dilerim. Email adresine süt pompası marka önerimi ilettim. Özellikle 11.a ya doğru anne sütünde azalma olmakla birlikte kullandığın cihazın belli kullanım aralıklarında değişmesi gereken valf kapakçığı gibi yedek parçalarını değiştirmek cihazı ilk aldığın günkü performansına döndürecektir. Aksi halde sütünün azaldığını hissettiğin noktada sütünü artırmak için özellikle «Süt Yapan Yiyecekler» yazımı okumanı tavsiye ederim.
   Sevgiler

 19. Merhaba yazılarınız gerçekten cok guzel yönlendirici ev aydinltici hersey icin tesekkut ederek excel listenizi ve sut sağma pompasının markasini sizden rica edebilirmiyim:)

  • Merhaba Melike,

   Süt sağma pompası önerimi de içeren bebek alışverişi için hazırlık listemi ve güvenilir bebek marka önerilerimin olduğu emaili adresine ilettim. Hamileliğini keyifle tamamlayıp, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. Doğumundan önce emzirmeye yönelik hazırlıklar için Göğüs ucu yaralarına alınacak önlemler yazımı okumanı öneririm. Sevgiler

  • Merhaba Burcu,
   Tebrik ederim, bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim. e-posta adresine süt sağma makinesinde güvenilir bebek markaları önerilerimi de içeren bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim.

   Aklına takılan tüm konular için bana yazabilirsin.

   sevgiler

  • Merhaba Yunus,
   e-posta adresine güvenilir süt sağma pompası markaları önerilerimi de içeren bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim.

   Aklına takılan tüm konular için bana yazabilirsin.

   sevgiler

 20. Merhaba, ilk çocuğum 28.12.17 de doğdu. Oğlumun bebek hazırlıklarında aldığım süt sağma makinesi bozulunca temizliği kolay olan, yedek parça ve satış sonrası desteği olan bir makine araştırmaya başladım. Şans eseri yazılarınızı okumaya basladim. Siteniz gerçek anlamda çok güzel ve herşey var. Araştırma aşamasında yazınızı okuyunca memnun kaldığınız markayı öğrenmek istedim. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.

  • Merhaba Hande,
   Güzel yorumun için teşekkürler. e-posta adresine satış sonrası servisinde ve yedek parça temininde güvenilir süt sağma pompası markaları önerilerimi de içeren bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim.

   Aklına takılan tüm konular için bana yazabilirsin.

   sevgiler

 21. Merhaba;öncelikle 12. Haftası bitmiş bir gebeyim ve konulara okadar yabancıyımki siteniz ve bilgileriniz ilaç gibi geldi,şu herkesin istediği listenizi bende istiyorum çünkü bebek mağazalarını sadece ay ne şirin tulum diyerek önünden geçmişliğim var,markalar ve tecrübeler benim için çok değerli …şimdiden ilginize teşekkür ederim

  • Merhaba Merve,

   Güzel yorumların için teşekkürler. annesininmelegi.com’dan ve içerdiği bilgilerden faydalanmana çok sevindim. Rahat bir hamilelik ve meleğinle sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür dilerim. Hamileliğin en rahat döneminde keyifle bebeğinin eksiklerini tamamlamanı dilerim. email adresine marka önerilerimin de olduğu bebek ihtiyaçları alışverişi hazırlık listemi ilettim.

   Sevgiler.

   Özellikle göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı henüz okumadıysan, doğumundan önce mutlaka okumalısın: Emziren annelerde göğüs ucu yaraları nasıl önlenir? yazımı okumak için tıklayın!
   Aklına takılan tüm konular için bize yaz.

  • Merhaba Merve,

   Güzel yorumların için teşekkürler. Rahat bir hamilelik ve meleğinle sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür dilerim. email adresine marka önerilerimin de olduğu bebek ihtiyaçları alışverişi hazırlık listemi ilettim.

   Sevgiler.

   Özellikle göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı henüz okumadıysan, doğumundan önce mutlaka okumalısın: Emziren annelerde göğüs ucu yaraları nasıl önlenir? yazımı okumak için tıklayın!
   Aklına takılan tüm konular için bize yaz.

 22. merhabalar yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Bende şu an 7 aylık hamileyim ve süt pompası araştırıyorum. Eğer listenizi benimle de paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

  • Merhaba Sinem

   Rahat bir hamilelik ve meleğinizle sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür dilerim. email adresine süt pompası marka önerilerimin de olduğu bebek alışverişi hazırlık listemi ilettim. Paylaşımlarımızdan memnunsan lütfen sitemde yorumlarını sık sık paylaşır mısın? Site gönüllülükle ve sadece güzel, içten bırakılan yorumların motivasyonu ile yürütülüyor. Aldığımız her güzel, içten yorum bizi çok mutlu ediyor. Siteyi canlı ve aktif tutmak ve yeni annelere destek olmak için motivasyonumuzu güçlendiriyor.

   Sevgiler.

   Özellikle göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı henüz okumadıysan, doğumundan önce mutlaka okumalısın: Emziren annelerde göğüs ucu yaraları nasıl önlenir? yazımı okumak için tıklayın!
   Aklına takılan tüm konular için bize yaz.

  • Merhaba Gamze,
   Yazımı beğenmene sevindim. Bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. Yorumun için teşekkürler. e-posta adresine süt sağma makinesi marka önerilerimi de içeren bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim.
   annesininmelegi.com’u en doğru zamanda keşfetmişsin. Özellikle göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı henüz okumadıysan, doğumundan önce mutlaka okumalı ve göğüs ucu çatlaklarına önlem almalısın: Göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı okumak için tıklayın!

   Aklına takılan tüm konular için bana yazabilirsin.

   sevgiler

 23. Merhaba,
  Yazı için çok teşekkürler. Rica etsem süt pompası marka önerileriniz ve diğer ihtiyaçlar için listenizi benimle de paylaşır mısınız?

  • Merhaba Müge,

   Yazımı beğenmene sevindim. Bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. Yorumun için teşekkürler. e-posta adresine süt pompası marka önerilerimi de içeren bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim. sevgiler

 24. Merhabalar,

  Sitenizi doğuma 2 ay kala keşfettiğim için çok şanslıyım. Paylaşımlarınız bilgilendirici ve anne adaylarının kafasını iyice karıştırmadan okunabiliyor.

  Göğüs pompası konusunda iyi bir tavsiyeye ihtiyacım var; alışveriş listenizi ve pompa önerinizi benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.

  Şimdiden çok teşekkürler.

  • Merhaba Merve,
   Yazımı beğenmene sevindim. Bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. Yorumun için teşekkürler. e-posta adresine göğüs pompası marka önerilerimi de içeren bebek hazırlıkları alışveriş listemi ilettim.
   annesininmelegi.com’u en doğru zamanda keşfetmişsin. Özellikle göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı henüz okumadıysan, doğumundan önce mutlaka okumalı ve göğüs ucu çatlaklarına önlem almalısın: Göğüs ucu bakımı ile ilgili yazımı okumak için tıklayın!

   Aklına takılan tüm konular için bana yazabilirsin.

   sevgiler

 25. Merhaba, bende çok yakın bir zamanda süt sağım makinası alacağım rica etsem hazırlık listeniz ve tercih ettiğiniz markaları içeren listenizi bana da gönderebilirmisiniz? Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık

  • Merhaba Gizem,
   E-posta adresine süt sağım makinası öneriminde bulunduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Rahat bir hamilelik sonrası sağlıkla meleğini kucaklamanı dilerim.

 26. Merhabalar,
  Bebeğim 4,5 aylık işe başlayacağım için benim de en acilinden bir süt pompasına ihtiyacım var. Ama hangi markayı alacağım konusunda kararsızım. Rica etsem siz hangi markadan memnun kaldığınızı ve nedenlerini söyler misiniz?

  • Merhaba Serpil,
   Süt sağma makinesi seçerken çift sağım olmasına ve süt sağma makinesinin tüm parçalarının bebekler için güvenli olmasına dikkat etmelisin. E-posta adresine süt sağım makinası öneriminde bulunduğu bebek alışverişi listemi ilettim. Sevgiler

  • Merhaba Hüseyin,
   Sitemi faydalı bulmana sevindim. E-posta adresine süt sağım makinası öneriminde bulunduğu bebek alışverişi listemi ilettim.

 27. Merhaba doğumuma yaklaşık bir ay kaldı. Alışveriş listenizi ben de çok merak ediyorum özellikle süt sağma makinesini. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Merhaba Seçil,
   Tebrik ederim. Hamileliğinin son ayını keyifle geçirip, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. e-posta adresine bebek alışverişi listemi ve özellikle tavsiye ettiğim süt sağma makinesi markasını ilettim.
   Sevgiler

  • Merhaba Gamze,
   Tebrik ederim. Hamileliğini keyifle geçirip, bebeğini sağlıkla kucaklamanı dilerim. e-posta adresine bebek hastane çantası için gerekli detayları da bulabileceğin bebek alışverişi listemi ve tavsiye ettiğim göğüs pompası markasını ilettim.
   Sevgiler

 28. Merhabalar,

  Pompa markasını öğrenme şansım var mıdır?
  Doğuma 2 ayımız kaldı. Eksikleri tamamlamaya çalışıyoruz. Ayrıca kullandığınız ve memnun kaldığınız markalarıda paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden yardım ve desteğiniz için çok teşekkürler,

  • Merhaba Yeliz,

   Hamileliğinin en güzel dönemindesin, tadını çıkar, insan hamilelik dönemini de özlüyor doğrusu 🙂 E-mail adresine bebek alışverişine yönelik hazırladığım bebek alışveriş ihtiyaçları listemi, süt sağma makinesinde önerdiğim güvenilir bebek ürünü marka önerilerimi ilettim.
   Emzirmeye kararlıysan ki kararlısın ve süt sağma makinesi arayışındasın, bu durumda mutlaka göğüs ucu yaraları için alınması gereken önlemler ile göğüs ucu çatlaklarının tedavisi için dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsettiğim yazıma gözatmalısın.

   Sana rahat bir hamilelik ve doğum dilerim. Bebeğini sağlıkla kucaklayıp, mutlulukla büyütmen dileğiyle,
   Sevgiler.

  • Merhaba Fatma,
   Güzel yorumun için teşekkürler. Her anne adayından yazılarımla ilgili aldığım güzel yorum beni hem çok gururlandırıyor, hem de çok mutlu ediyor. Memnuniyetle sormak istediğin her hususta bana yazabilirsin. Gönüllük ile paylaştığım yazılarımın annelerin hayatını kolaylaştırması en büyük motivasyonum. E-mail adresine bebek alışverişine yönelik hazırladığım, süt sağma pompası marka önerilerimi de içeren bebek alışveriş ihtiyaçları listemi ve güvenilir bebek ürünü marka önerilerimi ilettim.
   Emzirmeye kararlıysan daha fazla anne sütüm olsun diyorsan sütünü artırmak üzere mutlaka emzirme hazırlıkları ve süt yapan yiyecekleri anlattığım yazıma göz atmalısın. Anne sütünü artıran tariflerimi de okumanı tavsiye ederim.
   Hamileliğin en keyifli dönemindesin. Hamileliğinin tadını çıkararak rahat bir hamilelik ve doğum dilerim. Bebeğini sağlıkla kucaklayıp, mutlulukla büyütmen dileğiyle,
   Sevgiler.

 29. merhaba , 28 haftalık hamileyim ve şu anda deneyimlerinize fazlaca ihtiyacım var 🙂 süt sağma pompası ve diğer alışverişler için memnun kaldığınız markaları ve tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok minnettar olurum. şimdiden teşekkürler 🙂

  • Merhaba Selin,
   Memnuniyetle sormak istediğin her hususta bana yazabilirsin. Gönüllük ile paylaştığım yazılarımın annelerin hayatını kolaylaştırması en büyük motivasyonum. E-mail adresine bebek alışverişine yönelik hazırladığım, süt sağma pompası marka önerilerimi de içeren bebek alışveriş ihtiyaçları listemi ve güvenilir bebek ürünü marka önerilerimi ilettim.
   Emzirmeye kararlıysan daha fazla anne sütüm olsun diyorsan sütünü artırmak üzere mutlaka emzirme hazırlıkları ve süt yapan yiyecekleri anlattığım yazıma göz atmalısın. Anne sütünü artıran tariflerimi de okumanı tavsiye ederim.
   Hamileliğin en keyifli dönemindesin. Hamileliğinin tadını çıkararak rahat bir hamilelik ve doğum dilerim. Bebeğini sağlıkla kucaklayıp, mutlulukla büyütmen dileğiyle,
   Sevgiler.

 30. Selamlar,
  Artık yavaştan bebek alışverişi zamanımız geldi:) Pompanızın markasını ve meşhur excel listenizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
  Sevgiler,

 31. Merhaba
  Öncelikle paylaştığınız bilgiler için çok teşekkür ederiz. 28 haftalık hamileyim, henüz bebeğime alışveriş yapmadım, halen araştırma yapıyorum. Meşhur listenizi ve marka önerilerinizi paylaşabilirseniz, gerçekten çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
  Sevgiler

 32. Merhaba,
  süt sağma makinasına ilişkin okuduğum en aydınlatıcı yazıydı, teşekkür ederim. Mümkünse bebek hazırlıkları ve marka önerilerinize ilişkin listeyi paylaşabilir misiniz?
  teşekkürler 🙂

 33. merhaba benımde dogumum yakın.. şu meşhur listenizi benimlede paylaşabilir misiniz? Süt sağma makina markası ve doğumdan once mutlaka alınması gerekenler gibi teşekkürler

 34. merhaba,
  35 haftalık hamileyim. manuel göğüs pompası almıştim ancak doğum yapanlardan kullanımının zor olduğunu öğrendim. bu yüzden elektrikli göğüs pompası konusunda çok kararsız kaldım. rica etsem bebek hazırlık listenizi, göğüs ucu kremi markasını ve göğüs pompası markasını benimle de paylaşabilir misiniz?

  • Merhaba Aslı,

   Arkadaşların manuel süt sağma makinesi hakkında son derece haklı.Doğum sonrası anneler için yoğun geçe bir dönem ve bu dönemde ekstra zorluğu hiç bir anne kaldıramaz. Yenidoğum yapan bir anne hem iyileşip hem de bebeğine yetmeye çalışırken, süt sağarken ilave zorluklara katlanmak zorunda bırakılmamalı. Mutlaka elektrikli ve çift sağımlı bir süt sağma göğüs pompası edinmelisin. E-posta adresine güvenilir bebek markaları önerilerimde olan bebek alışverişi listemi ilettim.

   Doğumundan önce mutlaka “Doğuma hazırlıkta ve sonrasında meme ucu çatlaklarını nasıl engellerim?” yazımı okumanı tavsiye ederim.

   Sevgiler

 35. Merhaba, ben de çöpe atılan Markayı çok merak ettim tabi tavsiye ettiğiniz modelleri de rica edebilir miyim lütfen? Bir de hazırlık listesini de atarsanız aşırı kocaman bir hamile duası yolluyorum, sevgiler 🙂

  • Merhaba Filiz,

   Ahahaha, ilahi çok tatlısın. 🙂 e-posta adresine ilettiğim bebek alışverişi için hazırladığım markalı bebek alışveriş listesinde tüm önerdiğim ürünler ve güvenilir bebek eşya markalarını bulabilirsin. Güzel yorumlarını bekliyoruz.

   Doğumundan önce göğüs ucu bakımı ile ilgili Göğüs ucu yaralarına ne iyi gelir? yazımı mutlaka okumalısın
   Aklına takılan tüm konular için bize yaz..
   Bebeğini sağlıkla kucaklaman dileğiyle..
   Sevgiler.

  • Elbette. e-posta adresine ilettiğim bebek alışverişi için hazırladığım bebek alışveriş listesinde tüm önerdiğim ürünler ve güvenilir markaları bulabilirsin. Güzel yorumlarını bekliyoruz.

   Doğumundan önce göğüs ucu bakımı ile ilgili Göğüs ucu yaralarına ne iyi gelir? yazımı mutlaka okumalısın
   Aklına takılan tüm konular için bize yaz..
   Bebeğini sağlıkla kucaklaman dileğiyle..
   Sevgiler.

 36. Merhaba ben daha önce mesaj yazdım ancak görünmüyor o sebeple tekrar yazıyorum.Listenizi bana da gönderebilir misiniz?Bilgilendirmeleriniz için ayrıca teşekkürler.

  • Merhaba Zuhal,
   e-posta adresine bebek ihtiyaçlarına yönelik hazırladığım bebek alışverişi listesini ilettim. Bebek hazırlıkları excel listemde bebek ürünlerinde deneyip memnun kaldığım markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

 37. Merhaba yazınızı okudum ve çok güzel bilgiler edindim. Ben de süt sağma pompası almak için arayıs içindeyim listenizi ve süt sağma pompası markanızı bana da iletirseniz çok sevinirim. Faydalı bilgileriniz için çokk Teşekkürler.

  • Merhaba Alev,
   Yazımızı beğenmene ve dayfalanmana çok sevindim. e-posta adresine süt sağma pompası önerimi de içeren bebek ihtiyaçlarına yönelik hazırladığım bebek alışverişi listesini ilettim. Bebek hazırlıkları excel listemde bebek ürünlerinde deneyip memnun kaldığım markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

 38. Merhaba yazılarınızdan bir çoğunu okudum emeğinize sağlık. Benim de ikinci bebeğim geliyor sanki ilk gibi herşeyi unutmuş gibiyim yazılarınızı okuyunca aa şunu da unutmuşum diyorum ilkinde göğüs pompası almadım ama bunda lazım olursa diye sizden onun ve göğüs kremi markalarını istiyorum bana da gönderirir misiniz?

  • Merhaba Gül,
   Sitemizde vakit geçirip yazılarımızı okumana çok sevindim. Hamileliğini sağlıkla ve keyifle sürmeni dilerim. e-posta adresine süt sağma makinesi ve göğüs ucu yaralarına yönelik önerdiğim krem markasını da içeren bebek ihtiyaçlarına yönelik hazırladığım bebek alışverişi listesini ilettim. Bebek hazırlıkları excel listemde bebek ürünlerinde deneyip memnun kaldığım markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

  • Merhaba Zuhal,
   e-posta adresine bebek ihtiyaçlarına yönelik hazırladığım bebek alışverişi listesini ilettim. Bebek hazırlıkları excel listemde bebek ürünlerinde deneyip memnun kaldığım markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

  • Merhaba Murat,
   Tebrik ederim, bebeğinizi sağlıkla büyütmenizi dlerim. e-posta adresine bebek ihtiyaçlarına yönelik hazırladığım bebek alışverişi listesini ilettim. Bebek hazırlıkları excel listemde bebek ürünlerinde deneyip memnun kaldığım markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

  • Merhaba Hatice,
   e-posta adresine bebek ihtiyaçlarına yönelik hazırladığım bebek alışverişi listesini ilettim. Doğum hazırlıkları excel listemde bebek ürünlerinde deneyip memnun kaldığım markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

 39. Annesinin meleği gerçekten verdiğiniz bilgiler altın değerinde .. Araştırma yaparken size denk geldim ve çok memnunum sizi tebrik ederim bu kadar uğraştığınız ve faydalı olduğunuz için ve birde şu listenize ihtiyacım var markaları görmek istiyorum…Şimdiden çok teşekkür ediyorum..

  • Merhaba Sevinç,
   Paylaşımlarımıza altın kadar değer vermen bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. e-posta adresine bebek hazırlıklarında yararlanabileceğim bebek ihtiyaçları listesi, süt sağma makinleri ile güvenilir bebek marka önerilerimi ilettim. Bebeğini sağlıkla kucaklayıp büyütmeni dilerim.
   Sevgiler
   *Doğumundan önce mutlaka emzirme hazırlıklarına yönelik göğüs ucu çatlaklarının önlenmesi ve tedavisine yönelik çok önemli detaylar paylaştığım yazıma mutlaka göz at!

 40. Merhabalar, yazılarınız oldukça bilgilendirici, emeğiniz için çok tesekkurler.
  Memnun kaldığınız ürünlerin listesini banada yollayabilir misini, sevgiler.

  • Merhaba Gülcan,
   Güzel yorumunuz için teşekkürler. e-posta adresine bebek hazırlıklarında yararlanabileceğim bebek ihtiyaçları listesi, süt sağma makinleri ile güvenilir bebek marka önerilerimi ilettim. Bebeğini sağlıkla kucaklayıp büyütmeni dilerim.
   Sevgiler
   *Doğumundan önce mutlaka emzirme hazırlıklarına yönelik göğüs ucu çatlaklarının önlenmesi ve tedavisine yönelik çok önemli detaylar paylaştığım yazıma mutlaka göz at!

  • Merhaba Tuğba,
   e-posta adresine bebek hazırlıklarında yararlanabileceğim bebek ihtiyaçları listesini ve güvenilir bebek marka önerilerimi ilettim. Bebeğini sağlıkla kucaklayıp büyütmeni dilerim.
   Sevgiler
   *Doğumundan önce göğüs ucu çatlaklarına yönelik alınması gereken önlemleri anlattığım yazıma mutlaka göz at!

  • Merhaba Elif,
   e-posta adresine süt sağma makinesi de dahil bebek hazırlıkları için ihtiyaç duyacağın detayları içeren bir excel listesini ilettim. Bebek hazırlıkları listesinde önerdiğim güvenilir markaları da bulabilirsin.
   Sevgiler

 41. Esra hanım,

  Karsilik beklemeden ; emek vererek yazdiginiz bir cok yazinizi okudum. Hepsi birbirinden guzel ve ozel. Cok tesekkurler.. Ancak keske sayfanizla hamilelik donemimde iken tanismismis olsaydim ama ne diyeyim gec olsun guc olmasin:) Kizim henuz 2.ayinin icerisinde. Hala sizden ve sayfanizdan ogrenecegim cok sey var. Bu nedenle bilgi isigini sizlerden alabilmemiz adina postlariniza devam etmenizi, arayi acmamanizi diliyorum 🙂

  Cok tesekkurler, hoscakalin..

  • Sevgili Sevinç,

   Güzel yorumun ve değerlendirmen için çok teşekkürler. annesininmelegi.com gönüllülükle ve sadece güzel, içten bırakılan yorumların motivasyonu ile yürütülüyor. Aldığımız her güzel, içten yorum bizi çok mutlu ediyor. Siteyi canlı ve aktif tutmak ve yeni annelere destek olmak için motivasyonumuzu güçlendiriyor.
   Bebeğini sağlıkla, mutlulukla ve huzurla büyütmeni dileriz.

   Sevgiler

  • Merhaba Sevinç,

   e-posta adresine ilettiğim bebek alışverişine yönelik hazırladığım bebek ihtiyaçları hazırlıkları listesinde tüm önerdiğim ürünler ve güvenilir marka tercihlerimi bulabilirsin.
   Sevgiler.

  • Merhaba Hande,

   e-posta adresine süt sağma makinesi önerilerimi de içeren bebek alışverişine yönelik hazırladığım listeyi ve bebek ürünlerinde güvenilir marka önerilerimi ilettim. Sevgiler

  • Merhaba Eda,

   e-posta adresine süt sağma makinesi önerilerimi de içeren bebek alışverişine yönelik hazırladığım listeyi ve bebek ürünlerinde güvenilir marka önerilerimi ilettim. Sevgiler

 42. Merhaba,

  Vakit ayırıp görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Lütfen, süt sağma makinası markasını ve meşhur listeyi gönderebilir misiniz? Sevgi & selam.

  • Merhaba Ayşenur,

   e-posta adresine süt sağma makinesi önerilerimi de içeren bebek alışverişine yönelik hazırladığım listeyi ve bebek ürünlerinde güvenilir marka önerilerimi ilettim. Sevgiler

 43. Banada “doğum öncesi yenidoğan bebek alışveriş listesinde bebek bakımından, yeni annenin ihtiyaçlarına, hastane çantası hazırlıklarından, bebek odası hazırlıklarına bebek beslenmesi ve süt sağma makinesi vb.” Listenizi yollayabilir misiniz?

  • Merhaba Ayşe Nur,
   Elbette, e-posta adresine ilettiğim doğum hazırlıklarına yönelik doğum ve hastane listesi ile anne ve bebek hazırlıkları listesinde bebek alışverişine dair gerekli bebek bakımı ürünleri ve gerçekten faydasını gördüğüm marka önerilerime kadar birçok detaydan ayrıntılı bahsediyorum. Güzel yorumlarını bekliyoruz.
   Doğumundan önce göğüs ucu bakımı ile ilgili Göğüs ucu yaralarına ne iyi gelir? yazımı mutlaka okumalısın
   Aklına takılan tüm konular için bize yaz..
   Bebeğini sağlıkla kucaklaman dileğiyle..
   Sevgiler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz