Powerpuff Girls etkinliği bir kez daha Kanyon’da!

0
Eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları ve onlarla keyifli bir tatil programı yapmak isteyen ailelerini bekliyor. Powerpuff Girls,kanyon alışveriş merkezi,Blossom, Bubbles ,Buttercup,uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama,Mojo Jojo,resim Atölyesi,Cartoon Network, Kanyon,Kodlama Oyunu Powerpuff Girls Bilim Atölyesi mini deneyler ücretsiz etkinlik,istanbul çocuk etkinlikleri çocuk etkinlikleri avm etkinlikleri anne çocuk etkinlikleri

Cartoon Network ve Kanyon; yaz tatilinin keyfini süren çocuklar için renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor. İlki Haziran ayında gerçekleşen Powerpuff Girls etkinliği yoğun ilgi üzerine 4 – 12 Ağustos’ta yeniden çocuklarla buluşacak.

Kanyon’da çocuklara özel kurulacak dev platforma girenler, bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff kızlarıyla tanışma ve birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenme imkanına sahip olacak. Eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları ve onlarla keyifli bir tatil programı yapmak isteyen ailelerini bekliyor.

Cartoon Network tarafından Kanyon’da etkinlik için özel olarak oluşturulan Bilim Atölyesi’nde, mini deneyler yapmanın heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapılan Powerpuff Girls’le Kodlama Oyunu’nda kodlamaya ilk adımlarını atacaklar. Dünyada giderek daha da önemi artan bir eğitim trendi haline gelen “Kodlama” çocukların neden-sonuç ilişkisini kavrama yeteneğini geliştiriyor.

 

Tüm bunlara ek olarak, çocukların bir kısmı resim Atölyesi’nde el becerilerini sergilerken bir kısmı da top atma köşesinde efsane kötü karakter Mojo Jojo’yu yenmeye çalışacak. Çocuklar; uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi ücretsiz olarak doyasıya yaşayacak.

 

Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup’tan oluşan Powerpuff Girls’ün, macera ve eğlence dolu yepyeni maceraları, hafta içi 12.00 ve 19.30, haftasonu ise saat 09.00 ve 19.30’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz